Poznejte nás

O nás

Můj příběh
V roce 2005 jsem opustila dobře placené místo v korporátu a vykročila do neznáma. Dlouho jsem pak přemýšlela nad tím, co bych vlastně chtěla dělat. Jelikož věřím, že impuls musí přijít zevnitř a vše má svůj čas, tak nezbývalo, než si počkat na ten správný nápad. Toužila jsem dělat práci, která by byla v souladu s mou podstatou a tím, co mám ráda. A já ráda organizuji zábavu druhým, v jakékoliv podobě a formě . Takže pak už jen stačilo počkat, až přijde inspirace, a to se jednoho prosincového rána i stalo. Jednoho dne jsem se probudila a bylo jasno. Budu organizovat svatby. Hned jsem to radostně oznámila manželovi, který nade mnou spráskl ruce a suše odvětil, že to není žádná práce, ať si vymyslím něco pořádného. V té době byl svatební obor v plenkách, existovalo pouze pár agentur a koordinátor na svatbě byl rarita. Nicméně mne to neodradilo a pustila jsem se do práce. První roky byly těžké, chvílemi se zdálo, že to nebylo dobré rozhodnutí, ale já jsem svému snu nikdy nepřestala věřit. Tenkrát, před 12 lety jsem netušila, jak moc svatby předurčí mou budoucnost, a že mě i po 12 letech tohle krásné povolání bude bavit, naplňovat. Za tu dobu jsem získala spoustu zkušeností, zažila krásné chvíle, podívala se na skvělá místa. Díky svatbám jsem měla možnost se rozvíjet ve spoustě oborů, ale hlavně v designu, který je zároveň mým koníčkem. Také jsem potkala spoustu skvělých lidí, jak klientů, tak i spolupracovníků, kteří mne nesmírně inspirovali a byli pro můj život velkým přínosem. A o to vše bych se s vámi ráda podělila a učinila váš den D nezapomenutelným. Nabízím Vám nejen zkušenosti a profesionalitu, ale také spoustu zábavy, přátelskost a samozřejmě obrovský entusiasmus pro svatby a nejen pro ně.
Těším se na Vás
Vaše Světlana

Báječný Tým

Světlana

Jsem narozená ve střelci, což naprosto odpovídá mému ohnivému naturelu. Jsem živel. Vše musí být v neustálém pohybu a změně. Nesnáším nudu a stereotyp. Nejdůležitější je pro mne vášeň. Ať dělám cokoliv, musí to mít náboj. Mám ráda vše, co je spojeno se zábavou, svatbami a designem, který mě velmi zajímá. Design navrhuji nejen na svatby, ale baví mne zařizovat i interiéry. Miluji výzvy. Čím těžší úkol mi zadáte, s tím větším nadšením se do něj vrhnu. Odvaha je mou velkou ctností. Není nic, čeho bych se zalekla.

Jsem plánovač. V podstatě pořád něco plánuji, sobě i ostatním, nejvíce asi svému manželovi. Svatby, dovolené, zábavu pro kamarády, přestavby, stavby, prostě cokoliv si dokážete představit. Zajímám se o věci mezi nebem a zemí, snažím se na sobě pracovat i přesto, že to není vždy jednoduché. Také mně baví jazyky. Mluvím výborně srbsky, obstojně anglicky, méně obstojně španělsky. Ráda sportuji. Nesnáším posilovnu, ale miluju lyže, in- line brusle a chození v přírodě. 4 roky se věnuji španělskému tanci Flamenku.
No, je toho dost co by se o mne dalo napovídat, ale myslím, že bude lepší, když se za mnou zastavíte a seznámíme se spolu.

Klára

Jsem narozená v beranu, myslím však, že byste to o mne hned neřekli. Pozoruji, a potom teprve vyhodnocuji. Vždy se snažím předcházet konfliktům (manžel by nejspíš tvrdil něco úplně jiného). Do všeho jdu s velkou chutí, nadšením a přesvědčením, že výsledek bude stát za to! Mám smysl pro detail, a když něco nelícuje, tak jsem to já, kdo se ozve. Zkrátka dokonalost je pro mne důležitá a vždy se jí snažím docílit.

K této práci mne přivedl osud – na romantickém pobytu v krásném anglickém hotelu, kde jsem byla s budoucím manželem, zrovna pobíhala svatební koordinátorka a připravovala svatbu. Mne napadlo, že by právě toto bylo ideální povolání pro mne. Neváhala jsem a ještě z Anglie napsala do Báječné svatby – to se psal rok 2013. V sezoně jsem stihla ještě posledních pár svateb a v týmu jsem již zůstala. Plánování svateb jsem přerušila mateřskou dovolenou, kdy jsem se plně věnovala miminku. Nyní jsou již Tadeáškovi čtyři roky, a já se tak mohu věnovat opěti svatbám. Věřte mi, že do kanceláře chodím s úsměvem. Mám nesmírné štěstí, že patřím do skupiny lidí, co svou práci milují a naplňuje je. Se snoubenci se snažím mít přátelský vztah, lépe se s nimi poznat a naladit se na jejich notu. Vždy se snažím udělat maximum k spokojenostinevěsty a ženicha, aby zrovna jejich svatba byla ta nejlepší, aby na ni vzpomínali s láskou a nadšením.

Bára

Jsem člověk, který se rád nechá okouzlit čímkoliv novým a netradičním, což je pro vodnáře typické, tak jako tolerance a svoboda. Jsem neustále v pohybu, hlavně myšlenkově. Stále hledám nové činnosti, náměty a podměty, které můžu řešit. I když mám roční dcerku Adinu, potřebuji stále něco dělat a být v kontaktu s okolím. Činorodost, extroverze a dobrá nálada jsou tedy vlastnosti, kterých si na mne všimnete. Přesto miluji samotu, čas jen pro sebe, být obklopená přírodou a vlastními myšlenkami.

Svatbám se věnuji od roku 2012, kdy jsem si k vysoké škole přidala zahraniční studium organizace a svatebního designu. Miluji, když vše ladí a do sebe zapadá. Když se hosté naladí na svatební atmosféru díky podprahovým vjemům, jako je vůně květin, vše obklopující barvy, hudba či zvuk šustění slavnostních šatů. Věřím, že na detailu záleží. Baví mě spoustu nejrůznějších odvětví, změna je prostě život. Momentálně se ve volném čase věnuji dekorování interiéru a renovaci starého nábytku. Největším nábojem je pro mě moje rodina, manžel a dcera, se kterými ráda trávím čas.

Co o nás píší...

aneb nechť naše práce hovoří za nás