Svatba Jitky a Jana, Pálffyovská zahrada

Svatba Jitky a Jana, Pálffyovská zahrada

19. listopadu 2018|NAŠE SVATBY, VŠECHNY ČLÁNKY|svatební obledk, šaty pro družičky, exkluzivní svatba, krásná nevěsta, svatba, svatebčané, svatby, svatební agentura, svatební agentura Praha, svatební koordinátorka, svatební design, luxusní svatba, svatební výzdoba, svatební kytice, svatební hostina, nevěsta, ženich, svatební šaty

Jitka a Jan mne oslovili pár měsíců před svatbou, s tím, že si přejí komorní svatbičku v okruhu rodičů a dětí.Velký důraz kladli na svatební obřad a naprosté soukromí. Navrhla jsem přípravy a hostinu v hotelu Goldenwell a svatební obřad v Palácových zahradách, a to sice v Pálffyovské zahradě pod Pražským hradem, která je komornější a má krásná zákoutí.

Jitka je nádherná žena s dokonalou postavou. Vybrala si naprosto minimalistické šaty se zdobeným výstřihem a rukávy z kolekce Pronovias.

Přípravy probíhaly zcela netradičně. Nevěsta spolu s ženichem a jejich 3 nádhernými dětmi.
Musím říct, že nám jejich rodina učarovala. Mají 3 nádherné děti a je na nich vidět, jak moc se všichni milují.
Jejich láska byla všudypřítomná a myslím, že se ji fotografce podařilo vystihnout i na fotkách.
Jitka a Jan jsou úžasní lidé a vyzařuje z nich obrovská pohoda a nadhled, se kterou zvládají i výchovu jejich malých dětiček.

Na obřad šli všichni společně i jejich 3 dětmi. Bylo to nádherné. Všichni jsme brečeli dojetím. Jitka byla trošku nervózní, jak to děti zvládnou, ale vše dopadlo naprosto skvěle. Hudební doprovod jsme zvolily netradiční. Duo, zpěv a kytaru. Pan oddávající měl krásný proslov, což jen umocnilo dojetí všech přítomných.

Obřad jsme vyzdobily jednoduše. Využili jsme mohutný kamenný podstavec, na který jsme umístili nádhernou květinovou dekoraci v litinové váze a pro oddávající jsme připravili stoleček s krabičkou na prstýnky. Dřevěné lavice, na které jsme dali polštářky a dozdobili květinami. Nevěsta si přála kombinaci fuchsiové a fialové barvy, což jsme promítli do výzdoby.

Po obřadu se podávalo občerstvení, novomanželé se šli fotit a abychom hostům zkrátili dlouhou chvíli, objednali jsme jim kouzelníka Martina.

Podávali se vynikající kanapky, pravé Šampaňské a pro děti byly připraveny limonádky. Po skončení koktejlu se všichni přesunuli do restaurace Zlatá studna, kde se konala slavnostní hostina.

Přestože se jednalo o malou svatbičku, neskutečně jsme si jí užili a svatebčané také. Více než kdy jindy zde platilo pořekadlo, že „méně je někdy více“
Děkujeme Jitce a Janovi za krásné setkání a spolupráci a přejeme jim vše nej.

A co na to říkají Jitka a Jan?

Světlano a Klárko, chtěla bych Vám poděkovat za krásný zážitek, který jste nám připravily. Naše svatba byla hlavně o nás a našich třech dětech, byla krásná, pohodová, dojemná a veselá, tak jak jsme si ji představovali. Nemuseli jsme se o nic starat a jen si společně užívali náš výjimečný den. Vytvořily jste úžasnou atmosféru, na kterou často s láskou vzpomínáme. Naše děti si od té doby hrají na svatbu a plánují, že se budou chtít v budoucnu také vdávat/ ženit. Moc si to užily a my s nimi! 
Jitka a Jan

Organizace a koncept: Báječná svatba
Foto: Katka Koncal
Šaty: Nuance
Lokalita: Palácové zahrady, restaurace U Zlaté studně
Květiny: Blooming.cz
Hudba: Duo
Zábava: kouzelník Martin
Catering: Terasa U Zlaté studně