Editorial Savoia romantic escape

Editorial Savoia romantic escape

19. listopadu 2018|VŠECHNY ČLÁNKY, INSPIRACE|

V průběhu svatební sezony jsme se pustily do plánování foto editoriálu v krásné zahradě zámku Savoia kousek od Prahy. Samotnému dni předcházely velké přípravy, nespočet schůzek s floristkou, fotografem i hlavními aktéry – modelkou Olgou a jejím manželem Jakubem. Tvoří nádherný pár, který je pro nás ztvárněním čisté lásky, důvěry, vzhlížení jeden k druhému s naprostou pokorou a určité dokonalosti, kterou hledáme ve vztahu však všichni. Olga je kráska, která vás okouzlí na první pohled, ale také je úžasná bytost. Jakub je elegán a gentleman, kterého by pro změnu chtěla mít vedle sebe kdejaká slečna.

Z fotek jde cítit naprosté souznění jen díky nim a výbornému Štěpánovi Vrzalovi, který vložil do našeho editoriálu kus srdce a my mu za to velmi děkujeme!
Na looku nevěsty jsme s nechaly hodně záležet, proto jsme přivzaly Martinu Jagr, která pomohla s přirozeným make-up a krásným elegantním účesem.

Šaty jsme měly vypůjčené z kouzelného salonu Le Monika, kde najdete naprosto úžasné, ojedinělé kousky, které nikde jindy neobjevíte, prsten byl z malého pražského starožitnictví a celkový vzhled jsme doplnily jak jinak než Jimmy Choo botičkami a psaníčkem stejné značky. Oblek ženicha nám zapůjčil salon Nuance, kde kromě svatebních šatů mají i obleky pro ženichy a odborně vám poradí s výběrem.

V zahradě jsme společně s floriskou Ellie vykouzlily překrásné zákoutí pro slavnostní tabuli. Design byl inspirován oblíbeným toskánským stylem. Chtěly jsme docílit, aby vše vypadalo přirozeně, ale při tom jedinečně. Veškeré nádobí bylo „posbíráno“ z evropských flea marketu, takže o to více se potrhla romantičnost a originalita. Doplňkem potom byl dort od PunkRockCakes a tiskoviny od Spring Studia. Tiskoviny se opravdu povedly podle našeho náročného zadání – ručně vyráběný papír, kaligrafický font, hedvábná stuha, pečeť. Z jejich práce jsme byly opravdu nadšené a jen nám pomohly k dokonalosti.

Z výsledné práce jsme opravdu nadšené – vše skvěle vyšlo. Focení jsme musely jednou přesouvat kvůli špatnému počasí o týden později, ale díky tomu nám potom určitě přálo více štěstí v náhradní termín.
Zahrada byla v ten den zalitá krásný světlem zapadajícího sluníčka, všichni přijeli s dobrou náladou a energií do toho dát maximum, a když jsme o pár dní později dostaly od Štěpána fotografie, nemohly jsme být více nadšené! Doufáme, že z fotek to jde poznat a třeba vás také inspirují k vaší svatbě.

Koncept a styling: www.bajecnasvatba.cz
Fotograf:
www.stepanvrzala.com
Tiskoviny:
http://spring-studio.cz/
Dort:
www.punkrockcakes.cz/
Lokace:
www.savoia.cz
Floristka:
http://www.ellie-decor.com/
Šaty :
http://salon.lemonika.cz/
Oblek :
https://www.nuance.cz/
Hair & Makeup :
http://www.bartoskova.cz/