Editorial Prague autumn wedding

Editorial Prague autumn wedding

2. prosince 2018|VŠECHNY ČLÁNKY, INSPIRACE|

Miluji podzim a jeho teplé, hřejivé barvy, a tak jsem pro vás připravila nádherný podzimní koncept Prague autumn Wedding, který může být inspirací i pro vaši svatbu.
Pro focení jsem vybrala klasickou svatební lokalitu Vrtbovskou zahradu. Samotné místo je nádherné. Unikátní barokní zahrada v srdci Prahy s výhledem na Pražský hrad.

Editorialu předcházely velké přípravy a tentokrát byla i velice náročná logistika, neboť k zahradě se nedá dojet autem. Musely jsme přenášet nábytek na velkou vzdálenost a překonat několik schodišť.
Nábytek nám zapůjčila firma Donate, s kterou jsme nově navázaly spolupráci. Rozhodně doporučuji navštívit jejich showroom ve Velkých Popovicích, mají tam nádherné zboží.

O styling nevěsty se postarala úžasná Kamilka Vilímková. Zvolily jsme účes v bohostylu a makeup ladící s barevným laděním editorialu. Šaty nám zapůjčil salon Nuance z kolekce Pronovias 2019. Prohlédla jsem si celou kolekci a musím říct, že se velice povedla, mají opravdu nádherné šatky. Boty a psaníčko jsou z bridal collection od Jimmy Choo. O styling ženicha se postarali skvělí Suitsup, který půjčují komplet oděvy včetně bot, košile a doplňků. Tento salon je super nejen pro ženichy, ale i pro mládence, kteří mohou sladit svůj outfit, aniž by se museli kupovat nový oblek.

Na styling stolu jsme použily nádobí a příbory Zara Home. Nábytek a doplňky z firmy Donate. O květiny a tiskoviny se postarala skvělá Martina černá z Matflowers, která připravila nádherné květinové dekorace ve fineart stylu v barvách mauve, šedá, olivově zelená a akcentní burgundy, doplněné stříbrnými doplňky.
Stůl jsme ozdobily běhounem a ubrousky v odstínu burgundy. Květinové dekorace, porcelán a křišťálové sklo na něm skvěle vynikly.

Svatební kytici Matflowers ovázaly hedvábnou stuhou v šedém a burgundy odstínu.
Největší radost jsme měli z romantického koutku, které jsme vytvořily z nábytku Donate, doplnily Šampaňským, vynikajícími sýry a podzimním ovocem.

Zlatou třešničkou celého konceptu je trendy designový dort a cupckes od Prague City cake, které skvěle doplnily podzimní koncept.

Samozřejmě nemohu nezmínit skvělou Daru Rakovčik, která vyfotila tyto nádherné fotografie.
Doufám, že se Vám moje představa o podzimní svatbě líbí, a stane se vám inspirací pro tu vaši.
Pokud se rozhodnete pro naše služby, můžete očekávat špičkové služby a jedinečný design, který učiní vaši svatbu nezapomenutelnou.

Koncept a styling: www.bajecnasvatba.cz
Fotograf: www.dararakovcik.com
Nábytek: www.donte.cz www.zarahome.cz
Tiskoviny: www.matflowers.cz
Dort: www.praguecitycake.com
Lokace: www.vrtbovska.cz
Floristka: www.matflowers.cz
Šaty : www.nuance.cz
Boty a psaníčko: www.jimmychoo.com
Oblek: www.suitsup.cz
MUA: www.kamilavilimkova.cz