Báječný boxík

Báječný boxík

3. prosince 2018|VŠECHNY ČLÁNKY, RADY A TIPY|

Milí klienti.

Na důkaz toho, že vás máme rády a je nám velkou ctí, že jste si nás vybrali pro organizaci vašeho velkého dne, jsme pro vás připravily roztomilý dáreček „Báječný boxík“, což je krabička, která je plná drobností a dárků od nás a našich dodavatelů. Co všechno v krabičce najdete?
Láhev Prosecca od skvělých Proseccovan.cz Pokud vy a hosté máte rádi prosecco, tak byste měli využít právě jejich služeb. Dejte si prosečko vychladit a užijte si krásný večer…
Od Helioring najdete v boxíku slevovou poukázku 10 %. Tento brand vás chytí za srdce… Jejich tvorbě moc fandíme a věříme, že vás též zaujme.
Pokud sháníte župánek pro sebe a své družičky, už nemusíte. Krásné mají totiž Shine and Shine. Od nás máte 20 % na svatební saténový župánek dle vlastního výběru.
Nesmírně si vážíme i spolupráce s Bohos podvazky. Do jejich podvazků se zamilujete na první pohled. Dámy od nás mají 15% slevu. Pokud stále váháte, v kanceláři máme jeden kousek na vyzkoušení!

Na oblíbené šaty od Convertibles.cz máme speciální kód na 10% slevu na jejich e-shopu. Šatky si můžete vyzkoušet v designové obchodě Tvorba Store a posléze objednat se slevou.
Nevěsty budou mít radost i z voucheru na 2.000,- Kč do Oui Boutique na zapůjčení svatebních šatů. V jejich showroomu najdete šaty od módních návrhářů, takže žádné okoukané kousky! Hlavně tam na vás bude čekat skvělá majitelka Eliška a její kolegyně Petra, které svojí práci dělají s obrovským nasazením, a my jim moc fandíme!
Stejně tak máme rády sympatické hochy ze Suitsup. V jejich showroomu ženiši pořídí k zapůjčení komplet luxusní oblek za bezkonkurenční ceny. Jistě ocení poukázku na láhev whiskey a hlavně to, že už nebudou muset pobíhat po jiných obchodech, protože zde vás oblečou od bot až po motýlka…
Pokud si přejete oblek koupit, tak doporučujeme zakázkové krejčovství Manemo, kde se o vás skvěle postarají. Pánové mají slevu 500,- Kč na košili nebo oblek na míru.
Skvělé doplňky najdete na BeWooden. V boxíku je od nich krásná brož, kterou využijete i mimo svatební den. Ženich a jeho parta zde mohou pořídit dřevěné motýlky, nebo již zmiňované brože pro Vaše blízké…

10% slevu mají naši ženiši se speciálním kódem v pánském holičství U Mauglího.
Jak jinak naznačit Vašemu nastávajícímu, že byste si přála čas od času dostat kytici, než mu nenápadně podstrčit dárkový poukaz v hodnotě 500,- Kč na krásnou kytici z báječného květinového ateliéru Matflowers.
Dámy  jistě potěší i sada masek od značky Korika z Notina v hodnotě 850,- Kč. Díky nim se budete cítit krásná a Vaše pleť Vám poděkuje… Parfumerie Notino nabízí vše od parfémů až po dermokosmetiku.
Určitě vás potěší i sleva do stylového showroomu Eppi se šperky ve výši 10%. Kolekce vás zaujme jednoduchostí, ale přitom určitou originalitou. Zakládají si na výborném vztahu se zákazníky, proto nabízí celoživotní záruku a každoroční servis/ošetření zakoupených šperků zdarma.
Pokud chcete do svatby shodit ještě nějaký gram, nebo být jen ve formě, tak u nás v kanceláři máme slevové poukázky ve výši 30 % na měsíční permanentku do Fitness Victory. Nabízí fitness lekce a moderní posilovnu, kde se budete cítit skvěle.

Drobnosti nám darovali i originální Tetovačky – krásné tetování, které můžete mít jako zábavu pro vaše hosty, a placku od Belabel. Zde najdete mimo jiné vtipné doplňky nejen na rozlučku se svobodou. My ji od nich necháváme dělat samolepky na každou svatbu na naše desky. Mlsné jazýčky potěší marmeládka nebo sirup od Marmeládka. V neposlední řadě hlavně dámám udělá radost pozornost od značky Jimmy Choo aneb něco modrého na svatbu už budete mít…
V boxíku také na Vás čeká zápisník na poznámky a lesk na rty, které jsme si nechali vyrobit přímo pro tento projekt. To jsou dárečky od Báječné svatby.

Doufáme, že vás „Báječný boxík“ potěší a těšíme se na skvělou spolupráci.

Vaše Světluš a Báječný tým.